Miś i tradycje Bożego Narodzenia

Grupa Motylki - pięciolatki z Niepublicznego Przedszkola Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego pod kierunkiem p. Edyty Twardowskiej wzięły udział w akcji "Miś i tradycje Bożego Narodzenia".

Dzieci ubrały własną choinkę, przygotowały zaproszenia na Jasełka, świąteczną bombkę i kartkę jako prezent dla Grona Pedagogicznego i dla Rodziców. Własnoręcznie wykonały karty siąteczne, napisały życzenia oraz wysłały je do swoich Rodziców i do zaprzyjaźnionych przedszkoli.

Dzieci telefonicznie połączyły się z Miejskim Przedszkolem nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim i rozmawiały z Grupą Smerfów.

Dzieci z obu przedszkoli opowiadały o przygotowaniach do Świąt w przedszkolu, o Jasełkach, o Misiu w świecie wielkiej literatury, o tradycjach Bożonarodzeniowych. Cieszyły się, odnajdując swoich imienników w drugim przedszkolu. Na koniec wspólnie zaśpiewały pastorałkę "Nie płacz, nie płacz Jezu". Radości nie było końca.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
Informacja o ciasteczkach