Wizyta w Teatrze Maskarada

17 stycznia 2017 r. dzieci z naszego Przedszkola odwiedziły Teatr Maskarada, który powstał w 2013 roku i mieści się na ul. Nowy Świat 63. Twórcą teatru jest scenograf Małgorzata Domańska (realizacje w teatrach dramatycznych i lalkowych). Dzieci, pełne wrażeń, uczestniczyły w przedstawieniu: Elfy i fabryka prezentów. Po barwnym, zabawnym, interaktywnym występie, dzieci, wspólnie z bohaterami, tworzyły autorskie prace. Dużo dobrej zabawy, zakończonej wspólnym zdjęciem i wojną na poduszki, pozwoliło dzieciom doświadczać magii teatru wieloma zmysłami.

Wspólna podróż autokarem to również ciekawe doświadczenie, okazja do opowieści o podróżach i widokach zza okna.

Dzień zorganizowany w ramach programu realizowanego w naszym Przedszkolu: Sztuka łagodzi obyczaje.

 

Galeria:

https://www.facebook.com/pg/PrzedszkoleUKSW/photos/?tab=album&album_id=1671850352841450

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
Informacja o ciasteczkach