Przedszkole UKSW

Rekrutacja do Przedzkola UKSW

Niepubliczne Przedszkole UKSW to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Dzieci rowijają się poprzez zabawę, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo.

W naszym Przedszkolu zapewniamy:

Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu

Piękne, wzruszające występy Dzieci, wspólne tańce, śpiewy i zabawy, kurs pierwszej pomocy, odrobina słodyczy i przyjazne rozmowy. Tak w dniu 7 czerwca, świętowaliśmy Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu. Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Dziadkom, Przyjaciołom, Dzieciom i całej Kadrze za wspólnie spędzony czas, pełen radośc, serdeczności i prawdziwie rodzinnej atomosfery.

Dzień Otwarty w naszym Przedszkolu

Dzieci oraz Rodziców zapraszamy na Dzień Otwarty do naszego Przedszkola, 13-tego maja, o godz. 12.00. Podczas wspólnej zabawy dzieci wybiorą się w Kosmiczną Przygodę z Szalonym Naukowcem. Wspólnie zbudują rakietę kosmiczną, poznają laboratorium Szalonego Naukowca, doświadczą niezwykłych naukowych eksperymentów, poznają tajemnice gwiezdnej galaktyki. W kosmosie wykonają gwiezdne zadania służące do rozwiązania kosmicznego komunikatu wysłanego przez istoty z odległej galaktyki.

Wycieczka do Muzeum Narodowego

Dzieci z naszego Przedszkola 20 kwietnia uczestniczyły w niezwykłej lekcji muzealnej pt. "Pory roku, pory dnia", która odbyła się w Muzeum Narodowym w Warszawie. Podczas zajęć dzieci dzieci przypatrywając się wybranym obrazom dowiedziały się czy łatwo jest namalować noc i jakich środków uzywali artyści, by namalować na przykład upał. Warsztaty zakończyły się wykonaną przez dzieci ciekawą pracą plastyczną.

Wizyta Strażników Miejskich

Z wielką troska dbamy o bezpieczeństwo naszych Przedszkolaków, dlatego zaprosiliśmy funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy nie tylko ciekawie przedstawili swoją pracę ale przede wszystkim opowiedzieli dzieciom o róznych niebezpieczeństwach. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały o pracy Strażnika Miejskiego, o bezpiecznym zachowaniu w sklepie, na placu zabaw ale również w domu czy przedszkolu. Entuzjazm wzbudziły akcesoria oraz elementy uposażenia, które mozna było dotknąć, przymierzyć.

Rodzinne warsztaty wielkanocne

Gdy wiosna zagościła już w naszym Przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 7 kwietnia 2017 roku zaprosiliśmy Rodziców do Przedszkola na Wielkanocne warsztaty plastyczne.

Rekolekcje dla Przedszkolaków

Kadra oraz dzieci z Przedszkola UKSW serdecznie zapraszają na Rekolekcje dla Przedszkolaków w dniu 25 marca, w godzinach od 14.00 do 16.00,
w Parafii na Wrzecionie, przy ul. Przy Agorze 9.  Będzie to czas szczególnego przygotowania najmłodszych dzieci do przeżywania Świąt
Zmartwychwstania Pańskiego.

Niezwykła lekcja empatii i wrażliwości

Nasze Przedszkole  w piątek 10.02.2017 r. odwiedziła Pani Joanna z Fundacji "Pies Przewodnik".