dzieci

Rekrutacja do Przedzkola UKSW

Niepubliczne Przedszkole UKSW to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Dzieci rowijają się poprzez zabawę, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo.

W naszym Przedszkolu zapewniamy:

Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu

Piękne, wzruszające występy Dzieci, wspólne tańce, śpiewy i zabawy, kurs pierwszej pomocy, odrobina słodyczy i przyjazne rozmowy. Tak w dniu 7 czerwca, świętowaliśmy Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu. Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Dziadkom, Przyjaciołom, Dzieciom i całej Kadrze za wspólnie spędzony czas, pełen radośc, serdeczności i prawdziwie rodzinnej atomosfery.

Rekolekcje dla Przedszkolaków

Kadra oraz dzieci z Przedszkola UKSW serdecznie zapraszają na Rekolekcje dla Przedszkolaków w dniu 25 marca, w godzinach od 14.00 do 16.00,
w Parafii na Wrzecionie, przy ul. Przy Agorze 9.  Będzie to czas szczególnego przygotowania najmłodszych dzieci do przeżywania Świąt
Zmartwychwstania Pańskiego.